Mapy Warszawy
* Plan Warszawy przygotowany przez firmę AmplusCom na podstawie mapy Ambi Polska
Mapa m.st. Warszawa


* Serwis opracowany przez Biuro Geodezji i Katastru Urzędu m.st. Warszawy w oparciu o powiatowy zasób geodezyjny i kartograficzny. Informacje o ulicach opracowano w oparciu o dane z BPRW S.A.
Ortofotomapa m. st. Warszawa


* Zasoby geodezyjne i kartograficzne m.st. Warszawy
Interaktywna Mapa Warszawy, Serwis informacyjny dla geodetów, Topograficzna Baza Danych dla m.st. Warszawy, Mapa Zasadnicza


* Zapraszamy do obejrzenia ortofotomapy zniszczonej Warszawy. Mapa opracowana została na zlecenie Zespołu Doradców Prezydenta, we współpracy z Biurem Geodezji i Katastru. Materiał bazowy stanowią zdjęcia lotnicze wykonane w czerwcu 1945 roku przez wojsko radzieckie, udostępnione przez Zarząd Geografii Wojskowej. Aby umożliwić porównanie jak zmieniła się Stolica dodana została możliwość wyświetlenia aktualnej ortofotomapy Warszawy. Mapy opracowane zostały w tym samym układzie współrzędnych, co powoduje, że wyświetlając na przemian jedną bądź drugą mapę istnieje możliwość porównania tych samych miejsc. Funkcja wyszukiwania ulic ma na celu ułatwienie nawigacji po mapie.
Ortofotomapa zniszczonej Warszawy


* EMSM
Straż Miejska m.st. Warszawy posiada pełnię autorskich praw majątkowych do projektu przedstawionej aplikacji, która ma jedynie charakter informacyjny, jest elementem kampanii informacyjnej związanej z funkcjonowaniem Straży Miejskiej m.st. Warszawy i nie może być wykorzystywana do innych celów.
Elektroniczna Mapa Sytuacji w Warszawie


* Mapa dla rowerzystów
Aby skorzystać z mapy należy z miejskiej strony http://www.mapa.um.warszawa.pl z informacji „Warszawa dzisiaj” wybrać drugi odnośnik „Ortofotomapa ze standardowym interfejsem”. Po ukazaniu się pomniejszonej mapy Warszawy, należy kliknąć w lupę, najechać kursorem na konkretne miejsce na mapie i powiększyć je do pożądanego rozmiaru, nawet do skali 1:400. Ścieżki rowerowe oznaczone są linią składającą się z żółtych kropek.


* Mapy akustyczne Warszawy
Serwis opracowany przez Biuro Ochrony Środowiska Urzędu m. st. Warszawy w celu udostępniania społeczeństwu strategicznych map akustycznych wykonanych w 2007 r. przez konsorcjum:
BMT Cordah Sp. z o.o.
Acesoft Sp. z o.o.
Instytut Ochrony Środowiska w Warszawie.
Hałas drogowy, Hałas szynowy, Hałas lotniczy, Hałas przemysłowy


* Szukaj na mapie z Gazeta.pl / Warszawa
Mapa Warszawy


* Szukaj na mapie z warszawskim lokalizatorem internetowym
Nawigus


* WWW.NEOKART.PL
Serwis udostępnia w przez Internet plany wybranych miast Polski wraz z informacją opisową. Dzięki serwisowi mogą Państwo nie tylko przeglądać plany tych miast, lecz również znaleźć najkrótszą trasę między dwoma dowolnymi skrzyżowaniami ulic. Dodatkowo dla Warszawy udostępniana jest informacja dotycząca komunikacji miejskiej (autobusy, przystanki, metro) oraz stacji PKP.
www.neokart.pl


* Studencka mapa miasta
Studenci Politechniki Warszawskiej stworzyli w internecie mapę Warszawy, na której zaznaczyli i opisali miejsca najczęściej odwiedzane przez młodych ludzi.
www.polibuda.info


* Mapa komunikacyjna Warszawy firmy SilverSoft Sp. z o.o. we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego
Mapa przystanków komunikacyjnych


* ZTM Warszawa
Mapy Zarządu Transportu Miejskiego
 • Mapa komunikacji miejskiej
 • Mapa komunikacji nocnej
 • Schemat tras linii tramwajowych w Warszawie (obowiązuje od 1.07.2006 r.)
 • Schemat tras linii turystycznych
 • Schematy rozmieszczenia przystanków przy stacjach metra
 • Lokalizacja przystanków linii dziennych przy Dworcu Centralnym.
 • Lokalizacja przystanków linii nocnych przy Dworcu Centralnym.
 • Układ linii nocnych w Warszawie
 • Przystanki graniczne biletowej strefy miejskiej
 • Schemat tymczasowej organizacji ruchu w rejonie Portu Lotniczego im. F. Chopina

  Znasz inne ciekawe mapy lub plany miasta? Skontaktuj się z nami

 •  

  Imieniny:

  dziś: Jakuba Justyna
  jutro: Erazma Marianny

  Wyszukaj w serwisie